6 items tagged "Projekty"

 • Aktuality projektu v listopadu a prosinci 2014

  V termínu od 14. 11. do 20. 11. 2014 se konal poslední psychorehabilitační pobyt ve Střelských Hošticích tohoto roku. Pobytu se zúčastnilo celkem 8 rodin. Ze zpětné vazby vyplynulo, že rodiče byly s pobytem nadprůměrně spokojení. Děti si pobyt také užily. 

  Do konce roku bude naše úsilí směřovat na tvorbu Příručky dobré praxe. 

 • Arteterapie pokračuje

  V pátek 9. 1. 15 zahajuje AHS další běh arteterapeutické dílny na ZŠ Jeseniova a v pondělí 12. 1. 15 na ZŠ Novoborská. Žáci na obou školách tak mohou opět vyjadřovat své emoce pomocí barev a papíru pod vedením arteterapeutky Bc. Kateřiny Švarcové. Tato činnost je součástí projektu Doučování a podpora děti se SVP, který je financován z prostředků ESF.

   

 • Hodnotící zpráva z listopadového pobytu 2014

  VII. vzdělávací pobyt rodičů a dětí/mladistvých do 26 let se zdravotním postižením proběhl v pobytovém středisku ve Střelských Hošticích u Strakonic. Pobyt byl připravován a organizován v rámci projektu „Podpora pečujících rodičů a jejich dětí se ZP č. CZ.1.04/3.1.02/86.00080. Termín pobytu se uskutečnil ve druhé polovině listopadu, od pátku do čtvrtka. Opět jsme zvolili místo pobytu ŠVP Střelské Hoštice.

  Tohoto pobytu se zúčastnilo celkem 8 rodin – z toho 11 rodičů a 8 dětí především z Pardubického kraje.

 • Poslední letošní psychorehabilitační pobyt

  Dne 14.11. až 20.11. 2014 proběhl poslední psychorehabilitační pobyt pro pečující rodiče a jejich děti se zdravotním postižením v tomto roce. Pobytu se zúčastnilo celkem 8 rodin s 11 dětmi. Práce s rodiči byla zaměřena na podporu psychické stability formou relaxace, uvolnění, práce s tělem a barvami. Velký zájem a soustředění vyvolala práce s pískovými mandalami.
 • Poslední psychorehabilitační pobyt projektu PP plně obsazen

  Psychorehabilitační pobyt ve Střelských Hošticích se bude tento rok konat v termínu 17. 4. - 23. 4. 2015. Pobyt je plně obsazen. Účastníci se mohou těšit na vzdělávací program, relaxace, cvičení, výlety. Užijeme si všichni spoustu zábavy a získáme i spoustu důležitých poznatků!

 • Přípravy na listopadový pobyt 2014 pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením vrcholí

  Přípravy na listopadový pobyt rodičů s dětmi se zdravotním postižením pomalu vrcholí. Na pobyt je momentálně přihlášeno 8 rodin a to zejména z Pardubického kraje. I přes dosud panující nepřízeň počasí vřele doufáme, že nám bude alespoň trochu přát. 

EasyTagCloud v2.8