1 item tagged "Pro firmy"

 • Koučink

  Popis služby

  Koučování je technika osobního a pracovního rozvoje zaměřená na zvýšení klientova potenciálu, aktivizaci a využití rezerv a silných stránek, zlepšení vnímání reality.

  Kouč pracuje jako průvodce, který podporuje a pomáhá klientovi rozpoznávat neviděné, slyšet neslyšené a vyslovovat nevyslovené. Kouč vede klienta k uvědomění a nacházení vlastního přijatelného řešení. Základním předpokladem koučovací práce je klientova schopnost sebereflexe. V koučování používáme celostní humanistický přístup vycházející z terapeutických směrů Gestalt a Biosyntéza. Při vlastní práci klienta kotvíme v tom co se děje tady a teď, otevíráme prostor pro pojmenovávání a řešení problémů a pro práci se souvisejícími emocemi a tělesnými strukturami.  

  Co Vám můžeme nabídnout:

  • Koučování řídících pracovníků školních a předškolních zařízení (podpora řídících dovedností, řešení konfliktů, komunikaci, psychickou stabilitu.  Dále poskytujeme podporu práce se změnami související s inkluzí primárně zaměřenou na týmovou spolupráci, komunikace s rodiči dětí, zpětnou vazbu, delegování, další vzdělávání včetně pedagogické a osobní reflexe, komunikaci se zřizovatelem...atd.) 
  • Koučování zaměstnanců v řídících firemních pozicích (mateřství jako cesta osobního a pracovního rozvoje, podpora při řešení složitých životních situacích  rozvod, úmrtí, konflikty v rodině a pod.)
  • Koučování běžných pracovních situací (řízení týmu, práce s konfliktem, delegování, úkolování atd.).

  Možnost využití služby Koučování jako zaměstnaneckého benefitu zaměřeného na rozvoj profese a psychické stability.

  Náš koučing je vhodný pro střední managment i týmové zaměstnance.

   

  Kdo službu poskytuje

  Službu poskytují certifikovaní kouči České asociace koučů (ČAKO)

  Karel Šoral - certifikovaný kouč
  Mgr. Martina Chmelová Karel Šoral

  Jak služba probíhá

  Konkrétní zaměření koučování je přizpůsobováno potřebám a cílům klienta. Vztah terapeuta a klienta, stejně jako kouče a koučovaného je založen na partnerství a společném úsilí o dosažení definovaných cílů. Zakázka je definována během prvního sezení. Obvykle na vyřešení problému počítáme 3 – 5 sezení v délce 1 - 1,5 hodiny, které probíhají zpravidla 1 x za 14 dní až 3 týdny. Po 3 - 5 sezeních koučovaný společně s koučem vyhodnotí naplnění cílů, které si stanovili na začátku a spolupráci ukončí nebo v ní pokračují i nadále.

  Koučování probíhá v organozaci Alfa H.S. nebo v místě koučovaného.

  Cena služby

  Základní cena za 60 minut:

  • pro komerční firmy 3 500,- Kč 
  • pro školská zařízení 2 500,-Kč 

  jedná se o konečnou cenu, Alfa H.S. není plátcem DPH. V případě, že koučování probíhá v mimopřažském místě, je součástí fakturace za odvedenou službu příspěvek na dopravu kouče ve výši prokázané cestovní náhrady. 

  Celková výsledná cena vždy záleží na definici celého rámce spolupráce s firmou, organizací (počtu setkání). Oba koučové poskytují své služby Alfa Human Service částečně na dobrovolné bázi. Výtěžek za jejich profesionálně odvedenou práci věnují Alfa Human Service na podporu hlavní činnosti organizace, tedy pomoc pečujícím rodičům s dětmi se zdravotním postižením.

  Klient si tedy koupí službu a ještě pomůže potřebným!

  Objednávky 

  Mgr. Martina Chmelová, tel. 603 31 79 97, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

EasyTagCloud v2.8