1 item tagged "Koučování"

 • Koučing

  Popis služby

  Koučování je technika osobního a pracovního rozvoje zaměřená na zvýšení klientova potenciálu, aktivizaci a využití rezerv a silných stránek, zlepšení vnímání reality.

  Kouč pracuje jako průvodce, který podporuje a pomáhá klientovi rozpoznávat neviděné, slyšet neslyšené a vyslovovat nevyslovené. Kouč vede klienta k uvědomění a nacházení vlastního přijatelného řešení. Základním předpokladem koučovací práce je klientova schopnost sebereflexe. V koučování používáme celostní humanistický přístup vycházející z terapeutických směrů Gestalt a Biosyntéza. Při vlastní práci klienta kotvíme v tom co se děje tady a teď, otevíráme prostor pro pojmenovávání a řešení problémů a pro práci se souvisejícími emocemi a tělesnými strukturami.  

  Co Vám můžeme nabídnout:

  • Koučování zaměstnanců, kteří se nacházejí v těžké životní situaci (rozvod, úmrtí, konflikty v rodině a pod.)
  • Koučování žen (návrat po MD, sdílená pracovní místa, práce z domova - skloubení práce a péče o nezletilé děti, plánování času, koordinace, komunikace atd.) 
  • Koučování bežných pracovních situací (řízení týmu, práce s konfliktem, delegování, úkolování atd.).

  Možnost využití služby Koučování jako zaměstnaneckého benefitu zaměřeného na rozvoj profese a psychické stability.

  Koučing je vhodný pro střední managment i týmové zaměstnance.

   

  Kdo službu poskytuje

  Službu poskytují certifikovaní kouči České asociace koučů (ČAKO)

  Karel Šoral - certifikovaný kouč
  Mgr. Martina Chmelová Karel Šoral

  Jak služba probíhá

  Konkrétní zaměření koučování je přizpůsobováno potřebám a cílům klienta. Vztah terapeuta a klienta, stejně jako kouče a koučovaného je založen na partnerství a společném úsilí o dosažení definovaných cílů. Zakázka je definována během prvních sezení. Obvykle na vyřešení problému počítáme 3 – 5 sezení v délce 1 - 1,5 hodiny, které probíhají jedenkrát zpravidla 1 x za 14 dní. Po 3 - 5 sezeních koučovaný společně s koučem vyhodnotí naplnění cílů, které si stanovili na začátku a spolupráci ukončí nebo v ní pokračují i nadále.

  Cena služby

  Základní cena za 60 minut: 3 500,- Kč (konečná cena, AHS není plátcem DPH), celková výsledná cena však záleží na definici celé spolupráce s firmou , organizací. Oba koučové poskytují své služby Alfa Human Service částečně na dobrovolné bázi. Výtěžek za jejich profesionálně odvedenou práci věnují Alfa Human Service na podporu hlavní činnosti organizace, tedy pomoc pečujícím rodičům s dětmi se zdravotním postižením.

  Klient si tedy koupí službu a ještě pomůže potřebným!

  Kontakt

  Mgr. Martina Chmelová, tel. 242 441 486, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

EasyTagCloud v2.8