Ukončení doučování v tomto školním roce

Doučování v tomto školním roce proběhne naposledy v týdnu 9. -13. 6. Poté bude zhodnocena dosavadní aktivita a zjištěny kapacity na období následující. Začátkem září budou rodiče informování o možnostech v aktivitě pokračovat...

V tomto školním roce se nám podařilo navázat spolupráci s 68 dětmi v rámci doučování a 10 dětmi v rámci arteterapie. Tímto všem děkujeme za příjemně a smysluplně strávený čas. Dětem přejeme úspěšné završení školního roku a prázdniny plné pozitivních zážitků.

Číst dál: Ukončení doučování v tomto školním roce

Zahájení arteterapie

Dne 28.3.2014 byla zahájena aktivita arteterapeutické skupiny Paleta na ZŠ Jeseniova. Setkání budou probíhat každý pátek od 13:00 do 14:30 v budově školy. Pro tuto aktivitu byly vybrány děti prvního stupně. Pod vedením lektorky odpočívat a povídat si o svých obrázcích.

Číst dál: Zahájení arteterapie

Zahájení doučování dětí

Dne 7.11.2013 proběhla metodická schůzka s asistenty pro doučování. Na této schůzce se podepisovaly smlouvy, asistenti byli seznámeni se způsobem vykazování práce a hlavně obdrželi informace a časový plán k jednotlivým dětem. Díky tomu se mohlo zahájit doučování dětí hned v následujícím pracovním týdnu 11.-15.11.2013.

Číst dál: Zahájení doučování dětí

Informační schůzka s asistenty

Dne 17. 10. 2013 proběhla informační schůzka s budoucími asistenty pro doučování dětí se SVP. Na této schůzce byl představen celý projekt a vysvětlena role asistentů v projektu. Schůzka zároveň sloužila k zjištění časových možností asistentů a naplánování termínu metodické schůzky, která je nutná k zahájení projektu.

Číst dál: Informační schůzka s asistenty