Objednejte si naše odborné služby

ženy využívají odborné služby

Alfa Human Service poskytuje klientům vysoce profesionální služby z oblasti HR.

Služba má pro klienta ještě navíc přidanou hodnotu v podobě společenské odpovědnosti (CSR), neboť veškerý zisk z této služby jde na hlavní činnost Alfa Human Service.

Alfa Human Service je členem Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR).

 

 

 Jedná se především o tyto služby:

  • individuální koučink pracovních i osobních (aktuálním tématem je skloubení péče o nemocnou blízkou osobu a pracovních povinností)
  • skupinový koučink
  • facilitace porad
  • terapeutické poradenství v oblasti psychické stability a prevence vyhoření
  • vzdělávací kurzy na míru potřebám daného firemního prostředí

Naši koučové mají certifikovaný dvouletý výcvik v Gestalt koučování a další specializace jako akreditaci u ČAKO (Česká asociace koučů), výcvik v krizové intervenci, výcvik v psychoterapii nebo somatickém koučování.

Zkušenosti má tým Alfa Human Service s přípravou a vedením nejrůznějších workshopů a seminářů, především na téma prohlubování řídících dovednosti (vedení týmu, delegování, práce s konfliktem, asertivní komunikace, úvod do koučování) pro vedoucí pracovníky či začínající manažery a dále v oblasti prevence syndromu vyhoření a podpory psychické stability.

Alfa Human Service dokáže svým klientům z řad komerčních firem poskytnout kurzy a vzdělávání “na míru”, dokáže flexibilně reagovat na potřeby klientů.

Reference mBank a AXA Assistance, kontakty na vyžádání.

Pro více informací kontaktujte Petru Adámkovou, tel: 607 216 236, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme!